Cześć!

Nazywam się Ewa Mędrzecka i jestem Wirtualną Asystentką. Swoją pracą wspieram twórców internetowych, a także małych i średnich przedsiębiorców – dzięki mnie mają więcej czasu na realizację swoich planów biznesowych i podbijanie świata!

Z wykształcenia jestem prawniczką oraz dziennikarką, aktualnie studiuję też Public Relations –  stawiam na ciągły rozwój, uczenie się i poszerzanie wiedzy. Chociaż nie pracuję w żadnym z wyuczonych zawodów, to cieszę się, że dały mi podstawy, z których mogę dzisiaj czerpać na innych polach rozwoju.

Doświadczenie, które wykorzystuję dzisiaj w działaniu dla swoich klientów,  zdobywałam w pracy z małymi i dużymi firmami – pisałam teksty dla gazety studenckiej i portalu dlaLejdis.pl, byłam managerem ds. mediów społecznościowych w firmie kosmetycznej oraz w wydawnictwie Moondrive, publikującym literaturę młodzieżową. Pod moją opieką były sklepy internetowe, media społecznościowe i newslettery, zajmowałam się również m.in. obsługą klienta, tworzeniem opisów produktów czy wymyślaniem akcji promocyjnych.

„Po godzinach” także związana jestem z działalnością w sieci – od 2015 roku prowadzę na YouTube kanał poświęcony przede wszystkim literaturze, więc kwestie influencer marketingu znam też od tej drugiej strony 😉

Prywatnie: mól książkowy, psia mama i zafascynowana zjawiskiem drag queen pasjonatka podróży!

Moje top 5 talentów Gallupa:

Z

Osiąganie

Intelekt

n

Zbieranie

Odpowiedzialność

Uczenie się

Niektóre książki, których wydaniu patronowałam:

Radio Silence

Moondrive, 2019

Twój Simon

Papierowy Księżyc, 2018

O wiele więcej

Filia, 2017

Geekerella

We Need YA, 2018

Okrutna pieśń

Czwarta Strona, 2018

Nasz ostatni dzień

We Need YA, 2019

Gus

Filia, 2016

Franco

Filia, 2017

Moja Lady Jane

SQN, 2017

Nasze życzenie

Filia, 2018

Sebastian

Kobiece, 2018

Niepoprawna

Młodzieżówka, 2021